Dotace na okna

Pro částečné i komplexní zateplení budovy nebo výstavbu domu v pasivním standardu je třeba zvolit okna s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Zajímá vás, na jaká okna se finanční příspěvky Ministerstva životního prostředí vztahují? Přečtěte si více o kvalitních, dotovaných oknech od společnosti Deceuninck!

Dotovaná okna Deceuninck v seznamech programu

Finanční příspěvky na zateplení můžete získat pouze na ověřené produkty zanesené ve speciálních seznamech programu Zelená úsporám. V Seznamu odborných dodavatelů SOD v současné době najdete výrobce oken, kteří používají okenní profily společnosti Deceuninck a v Seznamů výrobků a technologií SVT celou řadu plastových oken vyráběných z PVC profilů Deceuninck. Do těchto seznamů jsou zařazovány výhradně výrobci a prodejci oken a jejich produkty, které splňují velmi přísné podmínky programu. Okna z okenních profilů Deceuninck splňují všechny normy stanovené dotačním programem včetně tepelné normy na ochranu budov ČSN 730540-2.

Seznamy programu Zelená úsporám jsou zárukou kvality produktů i služeb. Spolehněte se na okna Deceuninck a užijte si tepelnou pohodu ve vašem bytě nebo domě.

Přečtěte si více o seznamech SOD a SVT v příručce pro žadatele.

Vsaďte na okna z profilů Deceuninck!

Výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolnost, moderní design a snadná údržba jsou jen některými výhodami oken z plastových profilů Deceuninck. Profily jsou vhodné nejen pro stavbu nových domů, ale také rekonstrukce a zateplení starých zástaveb. Na jaké okenní profily můžete získat dotace?

Pro výstavbu pasivních domů se hodí profil Inoutic Prestige s širokým 96mm rámem nebo profil s vypěněnými komorami a trojitým zasklením, které splňují nejpřísnější požadavky stanovené nejen odborníky, ale také běžnými zákazníky. Více informací o dotovaných oknech z profilů Deceuninck najdete na www.deceuninck.cz.

Vybrali jste si některý z okenních profilů a nevíte, jak zažádat o dotaci? Řekneme vám, jak na to!